ferie Ski-Camp 2019

CIVETTA – Alleghe 

W pierwszym tygodniu ferii, tj. 09.02. – 16.02.2019. zapraszamy Państwa do sprawdzonego wielokrotnie regionu narciarskiego Civetta. Naszą bazą będzie miejscowość Alleghe, która narciarsko wchodzi w skład regionu Civetta, połączenia tras narciarskich i wyciągów z Zoldo Alto, Selva di Cadore zapewniają dużą różnorodność tras. Cudowne, malownicze miejsce, w którym każdy narciarz znajdzie idealne trasy dla siebie. Mamy zarezerwowane trasy treningowe tylko do naszej dyspozycji.

Proponujemy zakwaterowanie w dwóch opcjach: hotelu o standardzie 4 gwiazdek Hotel Alla Posta, druga opcja to zakwaterowanie w apartamentach.

Hotel **** Alla Posta –  znajduje się w miejscowości Caprile di Alleghe oddalonej od dolnej stacji gondolki w Alleghe o 4,5 kilometra. Hotel posiada trzy własne skibusy, które zawożą narciarzy pod wyciągi, a także popołudniu przywożą ich spowrotem do hotelu,.

 

Szkolenie sportowe

Treningi na tyczkach – slalom gigant, slalom, przejazdy krótkich odcinków trasy z pomiarem czasu, przejazdy całych tras GS i SL z pomiarem czasu, video-coaching, na zakończenie obozu – zawody – GS

Sprzęt uczestnicy szkolenia sportowego powinni zaopatrzyć się w specjalistyczny sprzęt narciarski, narty GS i SL, gardy SL  na kijach, ochraniacze przedramion, gardy na golenie,

Info treningi grup sportowych będą podzielone na część treningu “na tyczkach” oraz na jazdę wolną (ćwiczenia korygujące błędy, ćwiczenia specjalistyczne, jazdę zadaniową).

Ponadto przy sprzyjających warunkach odbędą się również zajęcia z freeride’u.

Szkolenie narciarskie/snowboardowe 

Zajęcia odbywać się będą w grupach 6-8 osobowych, uczestnicy szkolenia podzieleni będą na grupy zgodnie z umiejętnościami, poziomem zaawansowania i wiekiem, prowadzone będą przez wykwalifikowanych instruktorów narciarstwa i snowboardu.

Dzieci – zajęcia prowadzone będą w formie zabawowej i zadaniowej, z wykorzystaniem najnowszych metod nauczania, wszystkie dzieci muszą posiadać kijki narciarskie.

*Dorośli – zajęcia w formie tzw. halftime, czyli po około 2,5 godziny dziennie, w grupach około 6-8 osobowych. zajęcia zaczynają się odpowiednio tj 9.30 i o 12.30.

Uwaga Wszyscy uczestnicy szkolenia obowiązkowo muszą posiadać kaski narciarskie!

Na zakończenie obozu wszystkich uczestników, dzieci, młodzież jak i dorosłych zapraszamy do udziału w zawodach GS, zwycięzcy zawodów zostaną nagrodzeni 😉

Co poza nartami???

Rodziny mieszkające w Hotelu Alla Posta zapraszamy na wspólne zajęcia na basenie, animacje i spotkania dla dzieci i dorosłych.

Co zrobić aby zarezerwować wyjazd: jak najszybciej wysłać mailem zgłoszenie, po otrzymaniu potwierdzenia rejestracji wpłacić zaliczkę.

Uwaga:

Ilość miejsc ograniczona!!!

Uwaga:

Jeżeli potrzebujecie Państwo oferty na zakwaterowanie dostosowanej do własnych przyzwyczajeń, czy potrzeb – prosimy o kontakt,  a my przygotujemy dla Państwa indywidualną ofertę.

Kontakt&info:

info@qbasport.pl, tel. 535 77 44 09, www.qbasport.pl