Zaczynamy od Przedszkola Narciarskiego QBASPORT dla dzieci w wieku od 4 do 6 lat, zajęcia prowadzone są indywidualnie lub w małych grupach 2-3 osobowych. Zajęcia prowadzą doświadczeni instruktorzy z przygotowaniem pedagogicznym, w formie zabawowej. Naszym celem jest nauczenie najmłodszych dzieci samodzielnej i bezpiecznej jazdy na nartach. Zapraszamy dzieci w każdą sobotę do Amalki (szczegółowy harmonogram zajęć zostanie umieszczony na stronie pod koniec listopada).

 

Dziecięcy Klub Narciarski QBASPORT to oferta skierowana do dzieci w wieku wczesnoszkolnym  6 – 10 lat, zajęcia prowadzone są w grupach 6 – 10 osobowych.

Szczególny nacisk kładziemy w tej grupie na rozwój motoryczny dzieci, uczymy w formie zabawowej oraz wplatamy pierwsze elementy rywalizacji sportowej.

Dzieci z tej grupy, ktore są zainteresowane dalszym rozwojem swoich umiejętności, przygotowujemy do udziału w zawodach. Do rekreacji i zabaw wprowadzamy elementy treningu narciarskiego – zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu zgodnie z harmonogramem, który znajduje się w zakladce RACEteam

 

Klub Narciarski QBASPORT RACEteam dla dzieci i młodzieży w wieku szkolnym z 5 i 6 klasy szkoły podstawowej oraz 1 i 2 klasy gimnazjum. Specjalna grupa szkoleniowa dla zawodników, którzy chcą brać udział w zawodach narciarskich. Osoby zainteresowane udziałem w ogólnopolskich zawodach narciarskich zapraszamy do treningów wraz z zawodnikami Sekcji Narciarstwa Alpejskiego UKS De La Salle Gdańsk. Bierzemy udział w zawodach: Młodzieżowy Puchar Polski w Narciarstwie Alpejskim, Liga Śląska, Ogólnopolskie Spotkania Uczniowskich Klubów Sportowych. Treningi odbywają się w 3 – 4 razy w tygodniu zgodnie z harmonogramem, który znajduje się w zakladce RACEteam

 

QBASPORT RACEteam to również propozycja dla starszej młodzieży, studentów oraz dla dorosłych. Zapraszamy na treningi na tyczkach 2 razy w tygodniu oraz do udziału w obozach narciarskich organizowanych przez Szkołę Narciarską QBASPORT.

 

“Podstawówka” dla instruktorów – zapraszamy wszystkie osoby, które chcą zostać instruktorami narciarstwa zjazdowego na kursy przygotowawcze – zajęcia prowadzi trener Wacław Czyżewski – nauczyciel akademicki, wieloletni szef wyszkolenia narciarstwa w AWFiS Gdańsk. Jest to również oferta skierowana do osób posiadających już uprawnienia instruktorskie, które chcą przygotować się dobrze do kolejnego sezonu pracy lub do unifikacji.

 

QBASPORT SkiCAMP – firma Qbasport od 2000 roku organizuje również rodzinne obozy w ciekawych regionach narciarskich Europy, gdzie dzieci i rodzice osiągają dużą satysfakcję z „białego szaleństwa”. Zapewnia to profesjonalna opieka i szkolenie organizowane przez doświadczonych  instruktorów narciarstwa. Cel – zorganizowanie szkolenia dla dzieci, dzięki któremu będą się one świetnie bawiły i poczynią fenomenalne postępy. Rodzice dumni z postępów dzieci i od nich chwilowo „uwolnieni”, mogą swobodnie i do woli „poszaleć” na nartach albo się podszkolić, korzystając z grupowych lub indywidualnych konsultacji.

 

UWAGA! Nowa oferta:

Bez nazwy-7

Treningi RACE dla dorosłych

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych dorosłych do wzięcia udziału w treningach RACE, które będą się odbywały w czasie rodzinnych obozów narciarskich w Kaprun, Falcade oraz Alpe di Siusi / Val Gardena.

W programie treningów:

  • treningi na tyczkach – GS i SL
  • analiza video

 

Uwaga!

Zapraszamy zainteresowanych doskonaleniem sportowej jazdy na nasrtach do treningów z Amatorskim Klubem Narciarskim: Qbasport RACETeam.

W sezonie wiosennym i jesiennym zapraszamy na treningi przygotowania ogólnego oraz specjalnego.

Warunki uczestnictwa w klubie:

  • przesłanie deklaracji
  • wpłata wpisowego
  • regularne wnoszenie opłat

 Koszty uczestnictwa:

  • wpisowe – 200,- zł
  • opłaty miesięczne – 150,- zł

Cele szkolenia

1. Dbanie o wszechstronny rozwój sprawności fizycznej i umysłowej.

2. Organizowanie zajęć pozalekcyjnych o charakterze sportowym ze szczególnym uwzględnieniem funkcji zdrowotnych.

3. Podnoszenie na wyższy poziom zdolności motorycznych poprzez różne formy treningu ogólnorozwojowego, ukierunkownego i specjalistycznego.

4. Nauczanie i doskonalenie techniki jazdy na nartach.

5. Doskonalenie jazdy sportowej, przygotowanie do i udział w zawodach.

 

Treningi ogólnorozwojowe i specjalistyczne

– w sezonie jesiennym i wiosennym:

– poniedziałki: 16.30 – 18.00 – junior A, B i C – teren, gry sportowe

– czwartki: 13.30 – 14.15 – junior D i dzieci – atletyka terenowa, tr. ogólny

– czwartki: 14.20 – 15.20 – junior A, B i C – atletyka terenowa / siła / rower

– soboty: 11.15 – 12.00 – junior D i dzieci – rolki, atletyka ter., motoryka

–      soboty: 9.30 – 11.00 – junior A, B i C – motoryka, atletyka terenowa, rolki

w sezonie zimowym:

–      poniedziałki:

16.00 – 18.00 – junior A, B i C – Wieżyca

18.00 – 20.00 – dorośli – Wieżyca

–      czwartki:

13.30 – 15.00 – junior D i dzieci – Wieżyca

16.00 – 18.00 – junior A, B i C – Wieżyca

18.00 – 20.00 – dorośli – Wieżyca

–      soboty:

8.00 – 10.30  – WIeżyca

 

–      niedziela:

8.00 – 10.00 – dorośli – Wieżyca /opcjonalnie/

konsultacje indywidualne i grupowe

wyjazdy na zgrupowania sportowe

 

NASI PARTNERZY:

Bez nazwy-8