QBASPORT RACEteam – klub sportowy

Dziecięcy Klub Narciarski QBASPORT dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym  6 – 11 lat, zajęcia prowadzone są w grupach 6 – 10 osobowych.
Szczególny nacisk kładziemy w tej grupie na rozwój motoryczny dzieci, uczymy w formie zabawowej oraz wplatamy pierwsze elementy rywalizacji sportowej.
Dzieci z tej grupy, ktore są zainteresowane dalszym rozwojem swoich umiejętności, przygotowujemy do udziału w zawodach. Do rekreacji i zabaw wprowadzamy elementy treningu narciarskiego – zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu.
Klub Narciarski QBASPORT RACEteam dla dzieci i młodzieży w wieku szkolnym 11- 12 lat (Junior D) – 13 – 14 lat (Junior C – młodzik) oraz 15 – 16 lat (Junior B). Specjalna grupa szkoleniowa dla zawodników, którzy chcą brać udział w ogólnopolskich i międzynarodowych zawodach narciarskich.
Bierzemy udział w zawodach: Młodzieżowy Puchar Polski w Narciarstwie Alpejskim, Liga Śląska, Liga Małopolska, Ogólnopolskie Spotkania Uczniowskich Klubów Sportowych. Treningi odbywają się w 3 – 4 razy w tygodniu.
QBASPORT RACEteam to również propozycja dla młodzieży licealnej, studentów oraz dla dorosłych. Zapraszamy na treningi 2 razy w tygodniu (zimą na tyczkach) oraz do udziału w obozach narciarskich organizowanych przez Szkołę Narciarską QBASPORT.