W drugim tygodniu pomorskich, łódzkich, lubelskich, podkarpackich i śląskich tj. 02.-10.02.2018. odbędzie się obóz dla dzieci i młodzieży.

Obóz zaplanowaliśmy w austriackim regionie Kaprun – Zell am See. Jest to sprawdzony podczas wielu organizowanych przez nas wyjazdów narciarskich region z gwarancją śniegu, zarówno w Zell am See jak i w Kaprun na Maiskogel oraz lodowcu Kitzsteinhorn.

Obóz przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży w wieku od 10 do 16 lat.

Zakwaterowanie w Jungeshotel Zell am See

Zajęcia narciarskie – 6 dni w godzinach 9.30 – 15.00, poza nartami: animacje, dwa wyjścia do Tauern SPA, wyjścia do miasta, gry i zabawy na świeżym powietrzu, gry i zabawy świetlicowe.

Dojazd autokarem na trasie Gdańsk – Zell am See – Gdańsk

Cena:

570,- euro

630,- euro (dla młodzieży urodzonej w latach 1999 – 2002.)

• cena zawiera: mieszkanie z wyżywieniem – śniadania i obiadokolacje, sześciodniowy skipass Zell am See – Kaprun, opiekę wychowawców w trakcie podróży i całego pobytu, zajęcia narciarskie lub snowboardowe wg programu, napoje do obiadokolacji (soft-drinks)

  • cena nie zawiera:
    • kosztów dojazdu autokarem : 525,- zł
    • ubezpieczenia
    • kosztów lunch’u, który uczestnicy obozu będą mieli w trakcie zajęć narciarskich

Zajęcia narciarskie i snowboardowe odbywać się będą w grupach 6 – 8 osobowych, tak aby jak najbardziej zwiększyć ich efektywność i prowadzone będą przez wykwalifikowanych instruktorów narciarstwa i snowboardu.

Zapraszamy.