DarwinOkulary BRIKO DARWIN

Sezon: 2015
Cena: 269,- zł
Nasza cena: 175,- zł

Okulary Darwin z najnowszej kolekcji Briko to stylowy i praktyczny dodatek. Posiadają oprawkę TR90, okulary boczny system mocowania i blokowania szkieł, regulowane miękkie noski, wymienne szybki, a przy tym wszystkim są bardzo lekkie i wygodne. Bardzo dobrze sprawdzą się podczas uprawiania różnego rodzaju sportów. W komplecie dodatkowe szybki: .F8 Thrama Plus 80 AF Cat. 1
Waga: 28g

Sprawdź dostępność produktu


Santorini

Okulary BRIKO SANTORINI

Sezon: 2015
Cena: 289,- zł
Nasza cena: 175,- zł

Okulary Santorini z najnowszej kolekcji Briko swoim wyglądam zachwycą każdego. Podwójna ramka, wentylacja przy szybkach oraz miękki nosek sprawią, że każdy będzie chciał je mieć tego lata. Idealne do uprawiania sportów. Dostępne w bogatej palecie kolorystycznej z szybkami do wyboru.

Waga: 27g

Sprawdź dostępność produktu


endureOkulary BRIKO ENDURE

Sezon: 2015
Cena: 340,- zł
Nasza cena: 229,- zł

Okulary Endure Pro Team z najnowszej kolekcji Briko to doskonała ochrona dla bardzo aktywnych rowerzystów zawodowców i pasjonatów. Bardzo lekka i elastyczna ramka. Zapewniają maksimum ochrony i widoczność, łatwo wymienne szybki.

Waga: 25g

Sprawdź dostępność produktu

 


eoloOkulary BRIKO EOLO

Sezon: 2015
Cena: 120,- zł

Nasza cena: 99,- zł

Okulary Eolo lekkie okulary idealna ochrona dla dzieci i juniorów. Dostępne w różnych wersjach kolorystycznych.

 

Waga: 22g

Sprawdź dostępność produktu

 

 


oksy

Okulary BRIKO ACTION

Sezon: 2015
Cena: 160,- zł

Nasza cena: 119,- zł

Okulary przeciwsłoneczne Briko z najnowszej kolekcji lato 2015. Action to okulary idealne na słoneczne dni na plaży, w lesie, w wodzie, na biwaku, podczas uprawiania sportów. Perfekcyjnie dopasowują się do kształtu twarzy, są wygodne, lekkie – ważą tylko 26g, posiadają miękki nosek oraz zauszniki. W kolorach Action możesz wybierać dowoli, ramki, szybki. Briko przygotowało wiele wersji kolorystycznych specjalnie z myślą o swoich użytkownikach. Wszystkie okulary Action posiadają szybki kategorii 3 – do wyboru czerwone, niebieskie, zielone, srebrne.

Waga: 25g

Sprawdź dostępność produktu